חיפוש

www.gogoborsa.co.il

איך מבצעים פעולת מסחר?

כדי להתחיל לסחור פשוט נרשמים לאתר שלנו (אנו ממליצים להירשם לאתר רציני ואמין,  שנבדק ועומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים והקפדניים ביותר ופועל עם רישיונות), מפקידים כסף בחשבון בשביל הביטחונות, ואפשר להתחיל להיות ברוקר!

  • בוחרים 2 מטבעות שבהם אתם רוצים לסחור (לדוגמה אירו ודולר).
  • קובעים את הכמות לקניית המטבע.
  • מפקידים בטחונות (עירבון שמבטיח שהעסקה תתקיים, בד"כ אחוז נמוך מאוד משווי העסקה, כגון 1% או 1:100) ומאשרים.

אפשר לעקוב אחרי עסקה און-ליין ולבדוק תרחישים אפשריים דרך התוכנה. אפשר לשנות חלק מתנאי העסקה או לסיים אותה (כדי לאסוף את הרווח או לצמצם הפסדים). בנוסף התוכנה מכילה רכיב שמאפשר לסגור אוטומטית את העסקה כשהיא מגיעה לנקודה מסוימת שאתם בוחרים. כלומר, לא צריך לעקוב בלי הפסקה אחר העסקה.
תוכנות פורקס מכילות מדריכים, אינפורמציה, וצ'ט שירות לקוחות. אתם יכולים להיכנס לחשבון הפורקס ולעקוב אחרי העסקאות שלכם מכל מקום שבו יש גישה לאינטרנט, מתי שתרצו וכמה שתרצו.

זכור תמיד שהמטבע הראשון שרשום בין צמד המטבעות נקרא "Base Currency" או מט"ח בסיסי. מט"ח בסיסי הוא בד"כ הדולר האמריקאי, כשבד"כ הוא ייסחר מול המטבעות השונים.כשהדולר האמריקאי רשום כמט"ח בסיסי וערכו עולה, זה אומר שהציטוט שלו עלה, ואילו השער של המטבע השני מהצמד ירד. (כך למשל: במידה ונבחר הצמד דולר אמריקאי וין יפני והציטוט הוא בדך כלל שווה ל-2.35 ולאחר זמן מה הציטוט הוא 2.50, אזי ששער הדולר גבוה ועכשיו ניתן לקנות בו יותר ינים.
על מנת להבין יותר טוב את מונחי היסוד בעולם הפורקס, אתם מוזמנים לבקר במילון המונחים שלנו ולהחכים.forex7to8ampm@gmail.com

 
 
 
סיכומי ניתוח טכני
בחסות INVESTING
[לידיעה המלאה]
יומן אירועים כלכלי
בין לאומי
[לידיעה המלאה]
מניות מובילות
[לידיעה המלאה]
מחירי סחורות בזמן אמת
[לידיעה המלאה]
שערי מטבעות חוץ עיקריים
[לידיעה המלאה]
 
ניהול תיקים בצוות,אמון אישי ,סוחרים ומנהלי תיקים .הכשרה 1X1