חיפוש
מאמן אישי מנהל תיקים 0508356529

הגדרות:

מטבע בר המרה-

מטבע בר המרה (אנגלית: Convertible currency) הוא מטבע שניתן לסחור בו באופן חופשי וללא כל הגבלות בשוקי המטבע בעולם.


רובוט-

תוכנה שמשקיעה בשוק ההון בשבילך ומחשבת אוטומטית מתי לקנות ומתי למכור עם הצלחה רבה שהוכיחה את עצמה!

חיתום-

חיתום הינה סדרת פעולות פיננסיות אשר מטרתן העיקרית הינה להפוך חברה מבעלות פרטית לציבורית. הפעולות הללו מבוצעות על ידי החתם, שתפקידו הוא לבצע את תהליך ההנפקה של חלק מהון המניות של החברה, אם באמצעות הבורסה לניירות ערך ואם באמצעות גופים מוסדרים אחרים.

תיק השקעות-

תיק השקעות הוא שילוב של נכסים כלכליים המוחזקים על ידי מוסדות פיננסיים, פירמות ויחידים. תיק ההשקעות משמש אמצעי לצמצום מסוים ברמת הסיכון הכוללת של הנכסים המוחזקים. במילים אחרות, ניתן להקטין את רמות סיכון מסוימים (בעיקר סיכון ספציפי - סיכון המשפיע על מספר קטן של נכסים) על ידי אחזקת מספר נכסים. הנכסים המוחזקים יכולים להיות מניות, אגרות חוב, אופציות, תעודות שונות, מקרקעין, חוזים עתדיים, קווי ייצור וכל פריט אחר שצפוי לשמור על ערכו הכלכלי.

בבואו לבנות תיק השקעות, יבצע המוסד הפיננסי ניתוח של ההשקעה, לעומת אדם יחיד העשוי להיעזר ביועץ השקעות או מוסד פיננסי המציעים שירותי ניהול תיקים.

רשות ניירות ערך-

רשות ניירות ערך היא רשות בישראל העוסקת בשמירת עניינו של ציבור המשקיעים בניירות ערך. הרשות הוקמה ופועלת על פי חוק ניירות הערך, התשכ"ח-1968.

יו"ר הרשות וחבריה מתמנים בידי שר האוצר. מקצת מן החברים ממונים מקרב הציבור ומקצתם מקרב עובדי המדינה. הרשות מעסיקה רואי חשבון, משפטנים, כלכלנים ועובדי מנהל.

פיקדון מובנה-

פיקדון מובנה הינו סוג או כלי השקעה, של כספים לתקופת זמן מוגדרת מראש.
בפקדון מובנה קרן ההשקעה בדרך כלל מובטחת בערכה הנקוב ואילו התשואה תלויה בקיומם של תנאים שונים, שנקבעו מראש בתנאי הפקדון.
הסיכון הכלכלי למשקיע בפיקדון מובנה הוא נמוך יחסית וכרוך בעיקר באובדן הנזילות למשך תקופת הפקדון, ולאובדן התשואה האלטרנטיבית חסרת הסיכון שהיה ביכולתו לקבל במשך התקופה על השקעתו.
פקדונות מובנים רבים מסוגים שונים אשר חלקם "אקזוטיים" מוצעים על ידי בנקים ובתי השקעות ללקוחותיהם. ההשקעה בפקדון מובנה מאפשרת למשקיע מעין "הימור" מוגבל של השקעה בסיכון גבוה שבה במקרה שטעה יקבל בחזרה את מלוא השקעתו המקורית ואם צדק יוכל לשפר את התשואה באופן משמעותי .
פקדון מובנה ככלי השקעה יכול להתאים למגוון רחב של סוגי משקיעים. שונאי הסיכון מבטיחים לעצמם לכל הפחות את קרן ההשקעה שלהם ,ואוהבי סיכון יכולים לבחור לעצמם פקדונות מובנים בעלי מאפיינים קיצוניים יותר של אובדן תשואה מוחלט לעומת תשואה גבוהה יחסית. 

 
 
 
סיכומי ניתוח טכני
בחסות INVESTING
[לידיעה המלאה]
יומן אירועים כלכלי
בין לאומי
[לידיעה המלאה]
מניות מובילות
[לידיעה המלאה]
מחירי סחורות בזמן אמת
[לידיעה המלאה]
שערי מטבעות חוץ עיקריים
[לידיעה המלאה]
 
ניהול תיקים בצוות,אמון אישי ,סוחרים ומנהלי תיקים .הכשרה 1X1