חיפוש
מאמן אישי מנהל תיקים 0508356529
www.gogoborsa.co.il

איך מרוויחים מפורקס באינטרנט?

הרעיון מאד פשוט, כמו בכל שוק, קונים בזול ומוכרים ביוקר (ברווח), דבר זה אפשרי אם הסוחר מצליח לנצל את תנודות שערי החליפין, המתרחשות כל הזמן, בטווחי זמן של שניות. כלומר, קונים מטבע מסוים, ממתינים מעט שהשער שלו יעלה והוא יהיה שווה יותר כסף, ואז מוכרים בחזרה. כשסוחרים בפורקס, תנודות יומיות של 1% מוכפלות פי 100, ואפשר להגיע לרווחים של עשרות אחוזים.

כפי שאתם מתארים לעצמכם, התנודות מאד גדולות, תנודות במרווח של 1% במהלך היום הן עניין שבשגרה ואינן גדולות. אבל המסחר בפורקס מתבצע עם "מינוף", בד"כ פי 100, כך שמול השקעה קטנה מצד המשקיע מתקיימות תנודות גדולות הרבה יותר. מדויק, פי 100 (!)

המשמעות "המינוף" לגבי הרווח או ההפסד באה לידי ביטוי כחרב פיפיות, שינוי של 1.5% ביום, למשל, שאיננו חריג במיוחד, מתבטא בשינוי של 150% ביחס להשקעה (תחת מינוף של 1:100). המשקיע יכול להרוויח 150% (על תנודות של 1.5%), תוך ימים, שעות ואפילו דקות. עם זאת, המשקיע אינו יכול להפסיד יותר ממה שהשקיע ושהיה מוכן לסכן מלכתחילה. הרעיון מאחורי "המשחק" הוא לשמור על איזון, כלומר, אם שער החליפין שקנית יורד, הפעולה הנכונה לעשות היא לסחור בכיוון ההפוך, כלומר - קניית דולר ומכירת אורו, במקום קניית אורו ומכירת דולר. החכמה מאחורי "המשחק" היא לדעת ללכת עם מגמות השוק, כך שאתה יכול להרוויח מכל כיוון אליו השוק הולך.

על מנת לסחור במטבע מסוים אין צורך להחזיק בפועל את המטבע עצמו. סוחר הפורקס עובד עם מטבע "בסיס" אחד (המטבע בו הוא מנהל את חשבון העסקאות שלו), והוא יכול לבצע מסחר פורקס בכל זוג מטבעות בו יבחר, ובכל כיוון.

המסחר בשערי מט"ח כרוך בסיכון ומצריך ידע בסיסי לפחות. לכן מומלץ לסחור אך ורק בכסף שפנוי למטרה זו והוא כסף עודף. במקרה הגרוע ביותר הסוחר עלול להפסיד את הביטחונות או חלק מהם. עם זאת, כאשר סוחרים באינטרנט הביטחונות מינימאליים יחסית לשוק, ואתם לעולם לא יכולים להפסיד יותר מהסכום שהקצבתם מראש. אל תסחפו!

forex7to8ampm@gmail.com

 
 
 
סיכומי ניתוח טכני
בחסות INVESTING
[לידיעה המלאה]
יומן אירועים כלכלי
בין לאומי
[לידיעה המלאה]
מניות מובילות
[לידיעה המלאה]
מחירי סחורות בזמן אמת
[לידיעה המלאה]
שערי מטבעות חוץ עיקריים
[לידיעה המלאה]
 
ניהול תיקים בצוות,אמון אישי ,סוחרים ומנהלי תיקים .הכשרה 1X1