חיפוש
אמון אישי ,ניהול תיקים 0508356529


www.gogoborsa.co.il


בפוסט הזה אני רוצה להמשיך להתייחס לנושא של המניפולאציה שהתחלתי בפוסט הקודם.

חשוב להבין שהשוק הזה תחת שליטה של המוסדות הגדולים והם קובעים את כללי המשחק.. כל התנועות העתידיות מתוככנות על פי קצב הפעולות של כלל הסוחרים ולא בגלל שהצמד הזה הגיע לרמת פיבונאצי או יצא מתבנית כתף-ראש-כתף.

 

למוסדות האלה יש ספר עיסקאות,מה שנקרא "עומק מסחר" הם יכולים לראות איפה ממוקמות הנקודות סטופ שלנו,כמו גם איפה ההוראות עתידיות שלנו,כמות הסוחרים בלונג,כמות הסוחרים בשורט.. בעצם כל המידע מופיע אצלם.

מאחורי הקלעים יש תכנון מאוד ברור בשוק וזה לגרום לו לנוע בסגמנטים על מנת לגרום לפריצות שווא ולהפיל במלכודת כמה שיותר סוחרים.זהו תחרות בין כוחות לא שווים.

 

אני אתן דוגמא על מנת שזה יהיה יותר ברור.תחשבו שאנחנו נמצאים בנק' תמיכה חשובה.כאן הרבה מאוד סוחרים יכניסו עיסקאות לונג.הצמד פורץ בעומצה את הרמה הזו ויחד עם זה הרבה מאוד סוחרים נכנסים לעיסקאות שורט ועד הדרך מעיפים בסטופ את אלה שקנו לפני.ברגע מסויים הם מחזירים את הצמד מעל הרמה הנפרצת ומעיפים בסטופ את אלה שמכרו קודם.

המשחק הזה לא תמיד יתבצע באותה דרך כי הם חייבים לשנות בשביל לא להיות שקופים.

לפעמים הטיטוי יתבצע כמה פיפסים מתחת לנק' התמיכה ואז השוק יתהפך ולפעמים תהייה פריצה של 100 פיפס ויותר עד שיהפכו את המגמה.כמובן שלא חייבים להיכנס לונג רק כשהצמד יעלה מעל הנק' תמיכה.. אפשר להיכנס לונג דרך כמה שיטות הרבה מאוד לפני כמעט בהיפוך עצמו.

 

תדמיינו את המשחק שלהם כמו מעין טלנובלה שבה הרבה מאוד פרקים... זה ממש עובד ככה.

הם מעוניינים לקנות יורו לצורך הדוגמא... אז יתחילו להציף אותנו בהודעות דרמטיות ברדיו טלוויזיה עיתוניום וכו' עם הודעות כגון משבר פיננסי באירופה,קריסת בנקים,דוחות גרועים וכו'.רובם הם בעלי עיתונים חשובים וערוצי טלוויזיה אז לא צריך להתאמץ יותר מדי.הם גם שולחים נציגים לכל מיני תוכניות כדי לשטוף את המוח להמונים.

לכל העבודה הזו מטרה אחת והיא לגרום לאנשים להיפטר מהיורו...למכור..לחסל... בשביל שמישהו יקנה מהם... אתם מנחשים מי זה? יפה! הם בעצם קונים מכם...

 

הם לא מעוניינים להתחיל היפוך יחד עם סוחרים אחרים אז הם ידאגו להעיף כמה שיותר מהשוק בהתחלה.לאחר מכן הם יעלו את הצמד וכשכבר נוצרה מגמגה בריאה הם יתחילו להציף את השוק בהודעות חיוביות,אין משבר,יש פתרון ליוון וכו' ואז אנשים מצטרפים למגמה הקיימת וככה הם משיגים את המטרה שזה בעצם שסוחרים יתרמו בעליות הבאות.

הם דועגים לזה שהסוחרים יכנסו עכשיו ולא בתחילת ההיפוך מכיוון שאלה שנכנסים איתם עלולים להיות מוכרים פוטנציאלים בעתיד ויעצרו את עליית המחיר.

כשהצמד עלה מספיק יתחילו להציף בחדשות טובות,הרגע הכי טוב להשקעה,הרגע הכי טוב באירופה ואז ההמונים יכנסו לשוק ויקנו מהם כשהם מעוניינים להיפטר מהסחורה.

זאת האמת הכואבת... אבל ככה זה עובד.

 

כל המידע הזה לא יעזור לכם לעשות כסף בשוק המט"ח אבל כן להבין דברים שאף אחד לא מספר לכם.

אם תחליטו להיות רצינים,ללמוד גרפים ולחדד את העין הטכנית תגיעו למצב שתצליחו לראות לבד את המשחק של ה"כסף החזק" ולהיכנס לשוק ברגע שהם גורמים להיפוך המגמה.

 

תלמדו מחיר,קוראלציות,כח יחסי,סגמנטים וVOLUMEN ועזבו את השטויות שמלמדים אתכם בקורסים ומכללות שבעצם לא יודעים מה זה הדברים האלה.

כמו שהמורה שלי היה אומר:אם יש לך מיליונים תיצור מגמגה,אם אין לך תוכל רק לחכות לרגע שמתככנים ליצור אותה ואז תצטרף.

יש הבדל מאוד גדול בין לייצר לעצמך הכנסה נוספת לבין לחיות ממסחר... תחשבו על זה.

forex7to8ampm@gmail.com

 

 
 
 
סיכומי ניתוח טכני
בחסות INVESTING
[לידיעה המלאה]
יומן אירועים כלכלי
בין לאומי
[לידיעה המלאה]
מניות מובילות
[לידיעה המלאה]
מחירי סחורות בזמן אמת
[לידיעה המלאה]
שערי מטבעות חוץ עיקריים
[לידיעה המלאה]
 
ניהול תיקים בצוות,אמון אישי ,סוחרים ומנהלי תיקים .הכשרה 1X1