חיפוש
אמון אישי,ניהול תיקים 0508356529www.gogoborsa.co.ilלא משנה איך מסתכלים על זה, מאז ומתמיד שוק ההון היה קשור אלינו בעקיפין או במישרין. עלייה במניות, כמו גם ירידה במניות ונפילת הבורסה בארה"ב, משפיעים עלינו בצורה זו כלכלית. העיתונים המוצפים מידע ומאזנים כלכליים, וגם הביקוש הגובר והטרנד לעסוק בתחומי ההון, גורמים לאנשים רבים לפנות ללימודי שוק ההון.

לימודי שוק ההון מעניקים את הכלים המעשיים להרוויח בשוק ההון, לסחור בבורסה תוך כדי הגדלת הסיכוי מול מינימום סיכון מהפסד, לקרוא נתונים ומאזנים כלכליים, להתעסק עם חשבונות וחסכונות ולדעת לנצל את ההזדמנויות הרבות שקיימות בבורסה לרווחים אישיים.

כל אחד יוכל ללמוד את רזי המקצוע, אין תנאי קבלה מסוימים. בין אם זה משקיע או בעל תיק השקעות, עצמאי או שכיר, ומי שאינו מתכוון לעסוק במקצוע אך רוצה להבין את משמעות ההון הגלובלי, כולם יכולים לפנות ללימודי שוק ההון כאמור.

רבים שומעים את המונח לימודי שוק ההון ומיד נרתעים – ניהול כספים והשקעות נשמע מפחיד, והרי יש אנשים שזהו תפקידם - וכך עדיף להשאיר זאת. האמנם? הרי האדם אשר בידיו הפקדת את ניהול כל חסכונותיך – כל עבודת חייך! – עסוק בניהול עשרות ומאות חסכונות של אנשים נוספים. החלטה שיעשה אשר נכונה לאחד הלקוחות לאו דווקא נכונה גם עבורך! הוא לא תמיד יהיה מודע לכל ההטבות והקלות המס שמגיעות לך עקב היותך אינדיבידואל ולא יכול להקדיש לכספך את מלוא תשומת הלב הדרושה לו, מאחר וזמנו מחולק בין לקוחות נוספים. ומה בכלל קורה עם כספך כרגע? סביר להניח שמנהל ההשקעות שלך לא מספק לך דין וחשבון יום-יומי על הפעולות שהוא מבצע עם כספך. יכול להיות שהוא טועה מדי יום ולכן אתה מפסיד אלפי שקלים בשנה?

במה יועילו לי לימודי שוק ההון?

לימודי שוק ההון מתאימים ועונים על הצרכים של מגוון רחב של סוגי אנשים.
כאלה המעוניינים להוות גוף בקרה על יועץ ההשקעות שלהם,אנשים המעוניינים בהכנסה נוספת דרך מסחר בבורסה דרך כאלה הרוצים לעסוק בבורסה כהכנסה עיקרית ועד כאלה שרוצים להבין את ניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שברשותם. בית ההשקעות או הבנק שמשקיעים את כספך עושים כן לפי תכנון אסטרטגי שלהם. בהבינך את הגורמים שמרכיבים את תיק ההשקעות שלך, תוכל להוות גוף בקרה. למעט בריאות, כסף הוא אחד הדברים החשובים ביותר להגן עליהם, למה שלא תתעמק בשאלה הכה חשובה "היכן הכסף שלי עכשיו"? או "איך אני יכול לנצל את ההזדמנויות הקיימות בבורסה לרווחים אישיים"?

מה זה בורסה על קצה המזלג...

הבורסה זה שוק המאפשר מסחר בניירות ערך, קנייה ומכירת מניות והנפקתן. היא זאת שלמעשה מפגישה בין גופים או פרטים המעוניינים להשקיע את הונם. הבורסה לניירות ערך המובילה ביותר בעולם היא בורסת וול סטריט הנמצאת בניו יורק.
    בורסת המניות היא אחת הבורסות הפעילות בעולם.  יש גם בורסה לסחורות.ויש גם מסחר,כעין בורסה.
    בזירות מסחר נוספות.מדדים, והיקף הגדול מכולם-מסחר במטבעות,מסחר בפורקס.forex7to8ampm@gmail.com

 
 
 
סיכומי ניתוח טכני
בחסות INVESTING
[לידיעה המלאה]
יומן אירועים כלכלי
בין לאומי
[לידיעה המלאה]
מניות מובילות
[לידיעה המלאה]
מחירי סחורות בזמן אמת
[לידיעה המלאה]
שערי מטבעות חוץ עיקריים
[לידיעה המלאה]
 
ניהול תיקים בצוות,אמון אישי ,סוחרים ומנהלי תיקים .הכשרה 1X1